webdizajnwebdesign

Dizajn/redizajn a programovanie každej webstránky je individuálne a teda každá cenová ponuka má svoju vlastnú podobu. Väčšinu webstránok však možno zaradiť do jedného z troch web balíkov.
Ak máte záujem, kontaktujte nás a my vám vyhotovíme presnú cenovú ponuku aj s časovým odhadom.

Ponuka web balíkov:

exBASIC web

Táto web prezentácia je určená malým firmám a jednotlivcom, kde nie je potrebné publikovať veľké množstvo informácií. Zväčša sa jedná o profil firmy, popis jej činnosti a kontaktné údaje. Rozsah prezentácie neprekračuje päť (1+4) stránok.
(cena: od 165,- EUR*)

exSTANDARD web

Štandardný balík ponúka spracovanie web prezentácie, ktorá poskytuje viac informácii o firme. Oproti balíku exBASIC sú naviac dostupné podrobnejšie informácie o produktoch / službách, ako aj možnosti vytvorenia fotogalérie a podobne. Rozsah je limitovaný 10 stránkami.
(cena: od 330,- EUR*)

exPROFI web

Balík exPROFI oproti predchádzajúcim balíkom ponúka aj aktívne prvky a stránky, ako napríklad pridávanie správ, formuláre a pod. Rozsah takejto prezentácie je zväčša desať a viac stránok a môže obsahovať aj systém na správu obsahu (CMS).
(cena: od 465,- EUR*)

Pre našich klientov vieme zabezpečiť výhodný web hosting, prípadne aktivovať alebo spravovať iný hosting podľa želania zákazníka.

V cene je zahrnuté všetko od samotnej výroby webstránky až po jej inštaláciu na server, prípadne krátke zaškolenie.

webhostingonline marketing

Ponúkame Vám možnosť komplexného alebo čiastočného spracovania vašej reklamy na internete. Naplánujeme, pripravíme a spravujeme reklamné kampane prostredníctvom PPC služieb Google AdWords, Sklik, eTarget a iné formy textovej, banerovej alebo interaktívnej online reklamy. Služby online marketingu spoplatňujeme a kategorizujeme individuálne alebo podľa nižšie uvedených balíčkov.

Ponuka balíkov internetovej reklamy:

exMINI e-marketing

Je vhodný pre tých, ktorí začínajú a chcú si túto novú formu reklamy vyskúšať alebo sú ich obraty pomerne nízke.
Balík zahŕňa reklamné kampane s celkovým rozpočtom do 100 EUR mesačne. Úvodné jednorázové nastavenie kampaní je v cene od 35 EUR.
(správa kampaní: 35,- EUR/mes./1,5 hod.*)

exCLASSIC e-marketing


Tento balík je pre spoločnosti, ktoré online marketing už aktívne využívajú, ale radi by ho ešte viac zefektívnili. Využitie je pre stredne veľké webstránky, e-shopy, etc.
Balík zahŕňa reklamné kampane s celkovým rozpočtom do 350 EUR mesačne. Úvodné jednorázové nastavenie kampaní je v cene od 100 EUR.
(správa kampaní: 100,- EUR/mes./4,5 hod.*)

exBIG e-marketing


Ak je váš biznis závislý na online reklame, potom toto je balík, ktorý prináša riešenie pre vás.
Balík zahŕňa reklamné kampane s celkovým rozpočtom nad 350 EUR mesačne. Úvodné jednorázové nastavenie kampaní je v cenách od 200 EUR.
(správa kampaní: podľa individuálnej dohody)

štandardné služby k balíčkom

exmediakontakt

Poštová adresa:
Service 4 you, s.r.o.
Cottbuská 9
040 23 Košice
tel: +421 903 169 383 (SK)
+420 776 332 983 (CZ)
e-mail: exmedia@exmedia.sk

* Všetky uvedené ceny sú konečné, nie sme platiteľmi DPH.

Home / Ponuka